תוכן ענינים
  1. איך בוחרים שעון לגבר? מה 3 השעונים לגבר המומלצים ביותר!
  2. 3 השעונים המומלצים ביותר לגבר
  3. אילו עוד דברים חשובים צריך לבדוק כאשר בוחרים שעון?
  4. ומה עם שעונים לנשים?

איך בוחרים שעון לגבר? מה 3 השעונים לגבר המומלצים ביותר!

איך בוחרים שעון לגבר? מה 3 השעונים לגבר המומלצים ביותר!

מה צריך לבדוק כאשר בוחרים שעוני גברים? יש מספר דברים חשובים שכדאי לקחת בחשבון כמו תקציב, מה השימוש בשעון, מה סוג השעון המועדף (דיגיטלי או אנלוגי), מה סגנון העיצוב שאנחנו אוהבים בשעון שלנו ועוד פרמטרים רבים. יש מגוון רחב של שעונים לגברים, ובמרכזי הקניות והקניונים יש חנויות שעונים מומלצות רבות בהם תוכלו להתרשם מעיצובים שונים ומעניינים. כמובן שכמו כל מוצר אחר גם במקרה זה תוכלו להנות מחנויות שעונים אונליין המציגים לראווה את המבחר הגדול שיש להן להציע לגולשים. לרוב בחנויות ובאתרים תמצאו גם שעונים לנשים וגם שעונים לגברים וכך שניכם תוכלו להתחדש בשעון חדש.

3 השעונים המומלצים ביותר לגבר

רוצה להתחדש בשעון יוקרתי? רוצה לפנק את בן הזוג שלך עם שעון איכותי? הנה שלושת השעונים המומלצים ביותר לגבר.

שעון VERSACE חלק מקולקציית V-CHRONO דגם VEHB00219
שעון יוקרתי ומעוצב בקפידה, בעל רצועה שחורה ולוח בצבע לבן. הרצועה עשויה סיליקון והמנגנון קוורץ שוויצרי. אם אתם בעניין של יוקרה, השעון הזה של ורסאצ'ה יהיה מושלם עבורכם.
₪4,189
הבורסה לתכשיטים
שעון DOXA דגם D166RBK
מדובר במהדורה מוגבלת של השעון היוקרתי, המגיע עם רצועת עור בצבע שחור ולוח שחור, עם מנגנון קוורץ. שעון ברמה גבוהה מאוד והמחיר כמובן בהתאם.
₪13,062
הבורסה לתכשיטים
שעון FCUK דגם FC143SRGM 
שעון מעוצב עם רצועת מתכת כסופה ולוח בצבע כסף. הרצועה עשויה סטיילנס סטיל, השעון מכיל מנגנון קוורץ. הדגם הזה הינו ברמה גבוהה, אך המחירים שלו סבירים יותר ונגישים יותר.
₪724
הבורסה לתכשיטים

אילו עוד דברים חשובים צריך לבדוק כאשר בוחרים שעון?

ומה עם שעונים לנשים?

כשאתם הולכים לקנות לעצמכם שעון חדש, אל תשכחו לפנק גם את בת הזוג שלכם. יש מבחר גדול של שעוני נשים בחנויות רבות. ואת, אם את קונה לבן הזוג שלך שעון חדש, תפנקי גם את עצמך.
לסיכום, לפני שאתם בוחרים שעון תבדקו מה בדיוק אתם צריכים לפני שאתם קונים. תתחדשו.