תוכן ענינים
  1. 5 בשמים מומלצים לגבר למתנה מושלמת ומפתיעה במיוחד
  2. בשמים לגברים במגוון ריחות
  3. יתרונות וחסרונות של כל דגם בושם שמומלץ לגבר
  4. בשמים מומלצים שכל הגברים אוהבים

5 בשמים מומלצים לגבר למתנה מושלמת ומפתיעה במיוחד

5 בשמים מומלצים לגבר למתנה מושלמת ומפתיעה במיוחד

מתנה לגבר כמו בושם, זו מתנה נפלאה שכל גבר יאהב ועשוי לחשוב שזו מתנה פרקטית מאוד. ישנם מבחר בשמים איכותיים כיום, אך חשוב לבחור בבושם שיכול להתאים לסגנון הגבר, כך שיהיה אפשר לדעת לפי אישיותו איזה בושם יכול להתאים במיוחד בשבילו.

בשמים לגברים במגוון ריחות

יש המון ריחות של בשמים לגברים. מידי שנה יוצאים עוד ועוד בשמים מומלצים לגברים. שווה לעקוב ולקרוא מהם 5 בשמים לגברים מומלצים ושווים במיוחד!

יתרונות וחסרונות של כל דגם בושם שמומלץ לגבר

Dolce & Gabbana פור הום א.ד.ט
יתרונות הבושם
מאופיין בניחוח גברי וסקסי. ריח שהוא בין חמצמץ לחריף. נספג על הגוף לאורך זמן ומאפשר לגבר להרגיש טוב עם עצמו ועם הריח המיוחד שמלווה אותו.
חסרונות הבושם
בושם שאינו מתאים לכל גבר. אם הגבר לא אוהב ריח חריף ודומיננטי מידי, הרי שבושם זה אינו מתאים לו ולסגנון אישיותו, כמו כן מראה החיצוני של הבושם אינו מיוחד ומזמין במיוחד.
₪190
LASTPRICE
₪169
Be
₪183
COSMETIC CLUB
Christian Dior Sauvage Parfum
יתרונות הבושם
ריח חזק ומצוין למי שאוהב ומתחבר לסגנון בושם זה. הריח אינו מתפוגג מהר ונשאר במשך הרבה מאוד זמן על הגוף. מוצג בצורה סקסית ומזמינה, כך שיכול להתאים לגברים רבים. הריח מלווה מצד אחד בריחות הדר משגעים ומצד שני ישנו חספוס של ריח מעט חריף שמאפשר לגבר להרגיש מסתורי.
חסרונות הבושם
בושם בריכוז יחסית גבוה וגם המחיר יחסית יקר. בושם שהושק בשנת 2015. ישנן עוד אופציות למצוא בשמים בריחות דומים.
₪559
Be
₪450
COSMETIC CLUB
₪427
MyPerfume
Abercrombie Fitch Fierce או דה קולון E.D.C
יתרונות הבושם
בושם מעולה ואיכותי מאוד. נשאר על הגוף המון זמן. ריח שסוחף ומסובב אחריו ראשים. הבושם בריח סקסי ומיוחד ורצוי שלכל גבר יהיה לפחות בושם אחד מסדרת הבשמים המופלאה של אברקומבי. בושם שכמעט כל גבר עשוי להתחבר אליו.
חסרונות הבושם
בושם מאוד יקר, לעיתים קשה למצוא אותו בחנויות בגרסתו הראשונית.
₪284
COSMETIC CLUB
₪499
Be
₪379
אודם קוסמטיקה
Paco Rabanne Invictus
יתרונות הבושם
בושם במראה ייחודי ויפה. אהוב מאוד בקרב הגברים. ריח נעים המשלב מתיקות ורעננות בו זמנית. ריח ממכר ודומיננטי מאוד. נשאר להרבה זמן על הגוף. יחסית זול ביחס לבשמים איכותיים אחרים.
חסרונות הבושם
בושם שאינו מתאים לכל גבר. מאוד תלוי בסגנון האישיות של הגבר. הכל זו שאלה אם הגבר דומיננטי או לא ולפי זה יהיה אפשר לדעת, האם בושם זה מתאים לאותו גבר או לא.
₪185
GOLDEN ROSE
₪219
Be
₪209
PERFUME IL
Terre d'Hermès Parfum
יתרונות הבושם
בושם יוקרתי עם ריח ניחוחו משגע! ריח שונה ומיוחד ממה שהכרתם בניחוח הדרים. מאוד קלאסי וקליל, מותאם לתקופות הקיץ, אך לא מחייב.
חסרונות הבושם
הריח עשוי להתפוגג מהר יחסית. מראה הבושם אינו מיוחד ואינו מושך את העין.
₪519
Be
₪349
אודם קוסמטיקה
₪313
PERFUME IL

בשמים מומלצים שכל הגברים אוהבים

תוכלו למצוא את הבשמים בכל רשתות הפארם למיניהם. בשמים עם ריחות מעולים ומאוד אהובים בקרב גברים. מומלץ לקרוא ולהחליט לבד לאיזה מ-5 הבשמים המומלצים הכי התחברתם.